Budownictwo

Najlepsi Architekci – profesjonalizm we własnej osobie

Planujesz stworzyć swój wymarzony, idealny dom? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu i gwarancji doskonałego efektu? Katowice to miasto doświadczonych architektów – poznaj najlepszych z branży architektonicznej w 2019 roku!

Architekt Katowice – najlepsi z najlepszych

Katowice są jednym z większych miast w Polsce – strategia miasta do roku 2030 jest obfita w nowe, planowane inwestycje, które mają podnieść jakość życia w Katowicach i rozwinąć gospodarkę. Coraz więcej Polaków postanawia się przeprowadzać na tereny Śląska, co stawia miastu jeszcze większe wyzwanie w postaci tworzenia dobrego otoczenia nowym i stałym mieszkańcom. Nie bez powodu więc wachlarz możliwości w wyborze architektów jest bardzo szeroki. Architekci z Katowic są gotowi podjąć każde nowe zlecenie.

DUDA projekty domów

Wieloletnia obecność na polskim rynku budowlanym, ogromne doświadczenie oraz priorytet w postaci stuprocentowego zadowolenia klientów – wszystkie te cechy budują zaufanie zainteresowanych współpracą. Firma działa na szeroką skalę – zarówno projekty domów, jak i innowacyjne rozwiązania są dopracowane w każdym calu. Technologia tradycyjna, keramzytowa, drewniana z bali… do wyboru do koloru. W ofercie firmy znajdują się zarówno projekty tradycyjnych domów jednorodzinnych, jak i w nowoczesnym wydaniu. 

ARCHAZ Anna Zawiła

Firma projektowo-doradcza działa w Polsce już szesnaście lat. Jej specjalność to nie tylko projektowanie w zakresie inwestycji budowlanych, ale także profesjonalne doradztwo czy koordynacja procesu inwestycyjnego na etapie prac projektowych. Wysoka jakość usług firmy ARCHAZ to przede wszystkim zasługa profesjonalnych projektantów, pracujących na doskonałą renomę, a także dbałość o terminową realizację, estetykę projektu i finalne zadowolenie klienta. Firma zajmuje się projektami obiektów użytku publicznego, mieszkalnego oraz przemysłowego czy usługowego.


Studio Architektury MMA Maciej Małek

Mimo krótkiego stażu na rynku jako firma – brak doświadczenia to tylko pozory. Powstałe w 2019 roku studio to zespół profesjonalnych i bogatych w wiedzę projektantów. Nad studiem pieczę sprawuje właściciel – architekt Maciej Małek, który od czterech lat jest jednym z członków Śląskiej Izby Architektów RP. Specjalnością Studia Architektury MMA są wielobranżowe projekty obiektów kubaturowych realizowane nie tylko w Katowicach, ale na terenie całej Polski. Oferta firmy to przede wszystkim realizacja projektów od etapu koncepcji przez projekty budowlane aż po projekty wykonawcze, wraz z pełnym wsparciem formalno-prawnym.