balony na roczek
Lifestyle

Jakie dekoracje oferują sklepy na roczek?

Pierwsze urodziny dziecka to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla małego solenizanta, i dla samych rodziców, ale także dla całej rodziny. Spraw żeby ten wyjątkowy dzień nabrał baśniowego charakteru i na długo pozostał w pamięci starszych i młodszych.

Dlaczego warto zdecydować się w tym dniu na balony

Oferty sklepów są bardzo różnorodne, wśród produktów można znaleźć nie tylko pojedyncze dekoracje, ale także całe zestawy dekoracyjne w najróżniejszych kolorach i przeróżnych kompozycjach, a w tym balony na roczek.

Balony na roczek w bezkonkurencyjny sposób przyozdobią każde wnętrze, począwszy od niewielkiego salonu, a kończąc na dużej sali bankietowej. Rozbudowany asortyment pozwoli każdemu klientowi znaleźć zestaw idealny, który sprawi niewyobrażalną radość dzieciom oraz uatrakcyjni pomieszczenie, a nawet taras bądź ogród, zwracającymi uwagę kształtami czy elementami zdobniczymi.

Balony foliowe cyfry sprawdzą się, jako doskonałe dopełnienie każdego wystroju, sprawią frajdę najmłodszym, którzy uwielbiają bawić się balonami, podkreślą niezwykłość wydarzenia oraz będą się pięknie prezentować na zdjęciach oraz nagraniach urodzinowych. Nie musisz się obawiać, że przydatność balonów cyfr minie już dzień po imprezie urodzinowej Twojego dziecka. Balony możesz wykorzystywać wielokrotnie, chociażby podczas kolejnych urodzin swojej pociechy bądź swoich (wystarczy dobrać drugi balon z brakującą cyfrą) czy podczas świętowania konkretnych jubileuszów.

Jakie balony wybrać?

Niekwestionowaną zaletą gotowych zestawów jest: ich różnorodność (balony wyróżniają się nie tylko kształtem, lecz również rozmiarem), rozbudowany asortyment (masz do wyboru
dużo różnych zestawień balonów), dobranie do siebie z niezwykłą starannością elementów, oraz fakt, że są skierowane zarówno dla chłopców (zazwyczaj jest to wersja niebieska), jak i dla dziewczynek (wersja różowa).

Na co najlepiej się zdecydować?

W tym dniu pięknie będą się prezentować: balony foliowe gwiazdki: różowe, srebrne, złote oraz niebieskie, wspominane powyżej różnokolorowe foliowe balony cyfry, balony przezroczyste ze srebrnym, złotym bądź różowo – złotym konfetti i balony pastelowe, jednolite kolorystycznie, we wzory, a także z nadrukowaną jedynką. Całość warto dopełnić girlandami, takimi jak „Happy Birthday” czy banerami „1 Urodzinki” w wersji błękitnej i różowej,